ЛОР

 

Отоларингологія (від грец. otorhinolaryngologia ot[os] – вухо; rhin[os] ніс; laryng[os] горло; logos вчення.) — напрямок медицини, який спеціалізується на хворобах вуха, горла та носа.

 

 

Оториноларинголог (ЛОР) - це лікар, у сферу діяльності якого входять лікування та профілактика захворювань вуха, горла та носа - органів, що перебувають у тісному фізіологічному зв'язку. Лікар-оториноларинголог допоможе відновити та зберегти нюх, слух, здатність нормально дихати та розмовляти, що дуже важливо і для правильної роботи інших внутрішніх органів та систем.

 

ЛОР захворювання займають майже 60% випадків від усіх звернень пацієнтів. Вони виявляють себе ще у дитячому віці, і за відсутності своєчасного адекватного лікування переходять у хронічну форму, періодично рецидивуючи. У деяких випадках людина стикається з лор – захворюваннями лише у зрілому віці.

 

У МЦ «Еввіва» можна провести комплексну діагностику – лабораторні та відеоендоскопічні дослідження, конусно-променеву комп'ютерну томографію (КЛКТ), консервативне та хірургічне лікування дітей та дорослих з лор – захворюваннями як в амбулаторних умовах, так і в стаціонарі.

 

У нашому центрі консультації та терапію проводять досвідчені фахівці, які ведуть активну медичну та наукову діяльність. Якщо у вас виникла потреба провести комплексне обстеження та отримати професійну консультацію найкращих оториноларингологів Харкова, зверніться до медичного центру «Еввіва».

 

З якими симптомами звертаються до оториноларингологу МЦ «Еввіва»

 

утруднене носове дихання;

 

часті кровотечі з носа;

 

тривалий нежить та кашель;

 

дискомфортні або болючі відчуття в області носа, верхньої щелепи, скронь;

 

поява набряків чола, щік, верхньої губи, повік;

 

виражені болі в області чола та очей, що віддають у потилицю або віскі;

 

збільшення шийних та вушних лімфовузлів;

 

неприємний запах із рота;

 

хропіння;

 

біль чи виділення з вуха;

 

утруднення ковтання, почервоніння горла.

 

Будь-який із цих симптомів — це серйозна нагода звернутися до фахівця. Своєчасне звернення до отоларинголога та оперативно проведене грамотне лікування дозволить уникнути розвитку тяжких ускладнень. Наприклад, часті ангіни негативно позначаються на функціонуванні нирок, суглобів та серця, а простий риніт може швидко спровокувати розвиток важкого отиту чи гаймориту.

 

Важливо!

 

Найчастіша причина менінгіту – це ускладнення захворювань ЛОР-органів! І, насамперед, це неліковані синусити та отити.

 

 Не следует при появлении насморка бежать в ближайшую аптеку и приобретать лекарственные препараты «из рекламы» или по совету соседки! Запишитесь на прием  к лор-специалисту МЦ «Эввива» и получите профессиональную консультацию.

 

Які лор-захворювання лікує отоларинголог МЦ «Еввіва»

 

 закладеність носа, у тому числі хронічний вазомоторний риніт

 

 гострі та хронічні синусити, гайморит, фронтит

 

 гострі та хронічні фарингіти (запалення глотки)

 

 гострі та хронічні ларингіти (запалення гортані)

 

 гострий тонзиліт (ангіна)

 

 хронічний тонзиліт (запалення мигдалин)

 

 трахеіт

 

 гострі та хронічні отити, зниження слуху

 

 новоутворення лор-органів (кісти та поліпи придаткових порожнин носа)

 

 аденоїди (збільшена носоглоткова мигдалина)

 

 поліпи (нарости на слизовій оболонці)

 

 викривлення носової перегородки

 

 новоутворення глотки, папіломатоз гортані

 

 новоутворення зовнішнього слухового проходу

 

 порушення голосової функції та зниження слуху

 

 травми ЛОР-органів (забиті місця та переломи)

 

При лор - патологіях, як і за будь-яких інших захворюваннях, необхідні комплексна діагностика та допомога кваліфікованого фахівця. Самолікування може бути небезпечним для здоров'я, захворювання в запущеній стадії лікувати набагато складніше, витратніше і довше. Будьте уважні до свого здоров'я, звертайтесь до МЦ «Еввіва»!