Багатопрофільний медично-діагностичний центр

 

Лікувально-діагностичний центр "Еввіва" - багатопрофільний медичний заклад європейського рівня. МЦ «Еввіва» орієнтується на сучасні стандарти надання лікарської допомоги та використовує у лікарській практиці найефективніші методики традиційної медицини. Діяльність усієї команди лікарів, адміністраторів, маркетологів, керуючої компанії спрямована на вдосконалення медичних послуг та сервісу, надання всебічної медичної допомоги пацієнтові. Завдяки цьому багатопрофільний лікувально-діагностичний центр «Еввіва був і залишається одним із провідних медичних закладів Харкова.

 

 

 

У МЦ «Еввіва» прийом ведуть найкращі лікарі міста Харкова. Це фахівці з багаторічним досвідом, лікарі вищої категорії, кандидати та доктори медичних наук, які застосовують ефективні класичні та інноваційні методи діагностики та лікування.

 

Високотехнологічне обладнання медичного центру дозволяє проводити всі види інструментальної та лабораторної діагностики, оперативно виявляти патології та стежити за перебігом лікування.

 

У лікувально-діагностичному медичному центрі «Еввіва» – індивідуальний та комплексний підхід до лікування. Наші фахівці після консультативного прийому та діагностичних заходів розробляють індивідуальну схему лікування. За необхідності проводяться консиліуми із залученням фахівців інших напрямів.

 

Відвідування лікувально-діагностичного центру починається із звернення до реєстратури, де команда досвідчених адміністраторів оформляє пацієнта на прийом до лікаря та координує його подальші дії.

 

Інформація про кожного пацієнта вноситься до бази даних. Конфіденційність та безпека – гарантовані. Кожен пацієнт завжди має доступ до своєї медичної картки та історії відвідувань у «Особистому кабінеті» на сайті медичного центру – www.evviva.com.ua. Крім цього, у медичному центрі розроблено алгоритм для найбільш оперативного якісного обслуговування: персональний QR – код клієнта дозволяє суттєво заощадити час та забезпечити швидку та точну реєстрацію під час запису на прийом до лікаря або діагностичне обстеження.

 

Багатопрофільний медичний центр "Еввіва" працює для вас 7 днів на тиждень.

 

Чому тисячі пацієнтів обрали МЦ «Еввіва»

 

«Еввіва» – медичний центр вищої категорії. Якість його послуг підтверджено Сертифікатом вищої категорії акредитації та Сертифікатом ISO. Якість лікування відповідає всім міжнародним стандартам та протоколам МОЗ України.

 

Широкий спектр медичних послуг. Можливість комплексного обстеження та лікування у стінах однієї будівлі.

 

Високий професіоналізм лікарів. У МЦ «Еввіва» працюють найкращі фахівці м. Харкова, це лікарі вищої категорії, кандидати та доктори медичних наук.

 

Технічне оснащення медичного центру "Еввіва" - це найкраще сучасне обладнання експерт - класу від відомих світових виробників. Можливості обладнання дозволяють проводити максимально точну діагностику та надавати ефективну медичну допомогу.

 

Сервіс сучасного рівня. У МЦ «Еввіва» – чисто, комфортно та красиво. До послуг пацієнтів: безкоштовний Wi-Fi, вендінгові автомати, аптека, перекладач. Уважні адміністратори завжди допоможуть зорієнтуватися у медичному центрі та супроводжують лікаря.

 

Справедливе поєднання ціни та якості лікування залучає до МЦ «Еввіва» не лише мешканців України, а й іноземних громадян.

 

Медичний центр «Еввіва» відповідає за якість послуг. Наш пацієнт отримує усі необхідні медичні гарантії. У медичному центрі функціонує Відділ контролю за якістю лікування, де наш пацієнт може вирішити всі свої питання.