СІМЕЙНА МЕДИЦИНА

 

Сімейна медицина – раціональний, логічно обґрунтований підхід до охорони здоров'я кожної окремої людини у складі сім'ї. Суть запровадження сімейної медицини у тому, що обраний людиною сімейний лікар стежить за здоров'ям всіх членів сім'ї. І це розумний та правильний шлях. Адже часто захворювання у сім'ї взаємопов'язані, наприклад, хвороба дитини пов'язана зі станом здоров'я матері, нездужання дружини відсилають до порушень в організмі чоловіка. Крім цього, мають місце і спадковий, і психоемоційний та соціальний фактори.

 

Медичний центр «Еввіва» давно впровадив принципи сімейної медицини у практику, і сьогодні це один із пріоритетних напрямів його діяльності.

 

Принципи сімейної медицини

Здоров'я та благополуччя рідних та близьких — найголовніше для кожної людини. Тому турбота про здоров'я усієї сім'ї є пріоритетним напрямом, фундаментом, на якому базується діяльність медичного центру «Еввіва».

 

 

Кожен наш клієнт може вибрати для себе та своїх рідних довіреного лікаря, який на постійній основі дбатиме про здоров'я всієї родини. Компетентність у всіх галузях медицини, знання спадкових та вікових факторів, контроль стану здоров'я не тільки дорослих, а й дітей – це основні складові, які дозволяють сімейному лікарю найбільш оперативно та ефективно проводити лікувально-профілактичні заходи у підшефній сім'ї.

 

 

Завдяки багатопрофільності МЦ «Еввіва» сімейний лікар може запропонувати своїй підшефній сім'ї лікування, профілактику та медичний сервіс найвищого рівня.

 

 

Наша мета – дарувати людям здоров'я, радість повноцінного життя та впевненість у своїх силах!