ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я МАТЕРІ І ДИТИНИ

Центр здоров'я матері та дитини «Еввіва» - це дитина, в яку ми вклали багато любові, знань та сил. І сьогодні ми раді запропонувати вам повний спектр медичних послуг, спрямованих на збереження та підтримання дитячого здоров'я.

 

 

У нас приймають кваліфіковані педіатри широкого профілю, а також профільні спеціалісти:

 

 дитячий невролог;

 

 дитячий отоларинголог (ЛОР);

 

 дитячий гінеколог;

 

 дитячий гастроентеролог;

 

 дитячий алерголог-імунолог;

 

 дитячий дерматолог;

 

 дитячий інфекціоніст;

 

 дитячий анестезіолог;

 

 дитячий кардіоревматолог;;

 

 дитячий ендокринолог;

 

 дитячий офтальмолог;

 

 дитячий травматолог-ортопед;

 

 дитячий стоматолог;

 

 дитячий хірург;

 

 спеціаліст УЗД для дітей;

 

 спеціаліст дитячого масажу;

 

 лактолог (фахівець із грудного вигодовування).

 

Наші переваги

 

Наявність сучасного лікувально-діагностичного обладнання та власної лабораторії дозволяє дитячим лікарям МЦ «Еввіва» у найменший термін провести усі необхідні дослідження. Застосування передових медичних технологій та висока кваліфікація лікарів дозволяють ефективно стежити за станом здоров'я, розвитком дитини та своєчасно реагувати на будь-яке, навіть найменше, відхилення у його здоров'ї.

 

Звернувшись до МЦ «Еввіа», ви можете отримати вичерпну консультацію з усіх питань щодо здоров'я дитини — від лікування банальних ринітів та ГРВІ до складної корекції імунної системи та проведення комплексної реабілітації після перенесених захворювань або травм.

 

Також у МЦ «Еввіва» можна провести повне обстеження, отримати психокорекційну допомогу, проконсультуватися з проблем грудного вигодовування та лактації. До ваших послуг - кваліфіковані лактологи (фахівці з грудного вигодовування).

 

У нас ви обов'язково знайдете саме того фахівця, який не просто допоможе у складній ситуації, а й стане справжнім другом сім'ї.

 

 

Будьте уважні до здоров'я своєї дитини!