ПРО НАС 

 

Медичний центр «Еввіва» є одним з засновників приватної медицини в Харкові. Його історія почалася зі створення першої в Харкові приватної стоматологічної клініки. Завдяки професіоналізму фахівців і сучасного підходу в наданні стоматологічних послуг, вона відразу ж зайняла передові позиції.

 

Прагнення вдосконалюватися професійно та залишатися кращими дозволили клініці розвиватися далі. Сьогодні МЦ «Еввіва» - це багатопрофільний медичний центр вищої категорії, до складу якого входять:

 

 лікувально-діагностичний комплекс

 

 лабораторія

 

 відділення педіатрії

 

 хірургія

 

 стоматологічний центр

 

 косметологічний центр

 

 власна служба невідкладної медичної допомоги

 

 цілодобовий травмпункт

 

 центр госпіталізації

 

На даний час «Еввіва» - одна з найвідоміших приватних медустанов в Харкові. Висококваліфіковані спеціалісти, ефективні методики, потужна діагностична база, сучасне обладнання, можливість комплексного обстеження та лікування — ось основні переваги медичного центру «Еввіва». Весь лікувально-діагностичний процес відбувається в стінах одного будинку, вся діяльність медустанови комп'ютеризована й має потужне програмне забезпечення.

 

Для духовної та моральної підтримки клієнтів в медичному центрі завжди відкриті двері православної кімнати, де можна помолитися за здоров'я, знайти душевний спокій.

 

Високий рівень сервісу і якості послуг МЦ «Еввіва» підтверджує Сертифікат вищої категорії акредитації та Сертифікат ISO.

 

Сьогодні в МЦ «Еввіва» прийом ведуть лікарі різних медичних напрямків. У нас отримують кваліфіковану медичну допомогу і приватні особи, і організації. У МЦ «Еввіва» розроблені ефективні і вигідні програми діагностики та лікування. Крім того, МЦ «Еввіва» співпрацює з багатьма страховими компаніями України.

 

Медичний центр «Еввіва» знаходиться в самому центрі міста, в триповерховій будівлі з багатою медичною історією. Його двері відкриті для вас 24/7.

 

Ласкаво просимо до медичного центру «Еввіва»!

 

Чому харків'яни вибирають МЦ «Еввіва»

 

 «Еввіва» - Медичний центр вищої категорії. Якість його послуг підтверджено Сертифікатом вищої категорії акредитації та Сертифікатом ISO. Якість лікування відповідає всім міжнародним стандартам і протоколам МОЗ України.

 

 Широкий спектр медичних послуг. Можливість комплексного обстеження і лікування в стінах одного будинку.

 

 Високий професіоналізм лікарів. У МЦ «Еввіва» працюють кваліфіковані фахівці, лікарі вищої категорії, кандидати та доктори медичних наук.

 

 Технічне оснащення медичного центру «Еввіва» - це сучасне обладнання експерт — класу від відомих світових виробників. Можливості обладнання дозволяють проводити максимально точну діагностику і надавати ефективну медичну допомогу.

 

 Сервіс сучасного рівня. У МЦ «Еввіва» чисто, комфортно і безпечно. До послуг пацієнтів: безкоштовна питна вода і трав'яні чаї, безкоштовний Wi - Fi, послуги перекладача, безкоштовні бахіли, аптека. Уважні адміністратори завжди допоможуть зорієнтуватися в медичному центрі та супроводжуватимуть до лікаря.

 

 Справедливе поєднання ціни та якості лікування привертає в МЦ «Еввіва» не тільки жителів України, а й іноземних громадян.

 

 Відділ експертизи та контролю якості МЦ «Еввіва» несе відповідальність за якість послуг, що надаються. Наші пацієнти отримують всі необхідні медичні гарантії.