Здоров’я пацієнта – понад усе!

 

Відділ експертизи та контролю якості медичної допомоги

 

З метою покращення якості медичних послуг  та сервісу, в медичному центрі «Еввіва» функціонує Відділ експертизи та контролю якості медичної допомоги.

 

Контроль якості медичної допомоги потрібен у випадках, коли Пацієнт вважає, що під час надання медичної допомоги були відсутні повнота та своєчасність діагностичних заходів, адекватність вибору та дотримання лікувальних заходів, правильність і точність визначення діагнозу.

 

 

Організація клініко-експертної роботи здійснюється за наступними напрямами:

 

 Контроль якості медичної допомоги у всіх відділеннях та підрозділах клініки.

 

 Аналіз якісних та деяких кількісних показників діяльності клініки та її окремих підрозділів.

 

 Організація (при необхідності) та забезпечення проведення контролю якості медичної допомоги при зверненні сторонніх організацій, в тому числі, медичних.

 

 Організація та проведення експертизи тимчасової непрацездатності відповідно до нормативно-правових та інструктивним документам.

 

 Організація та забезпечення експертної діяльності, спрямованої на правильність вибору медикаментозної терапії.

 

 Робота в електронній системі «Внутрішнього контролю якості медичної допомоги» медичного центру.

 

 

Контроль якості медичної допомоги спрямований на забезпечення прав Пацієнта та отримання медичної допомоги у необхідному обсязі та належної якості, а також на встановлення причинно-наслідкового зв’язку між медичною допомогою та результатом її надання.  

 

Наша експертна рада – найкращі фахівці та  завідувачі відділень. Вони контролюють процес лікування на кожному етапі надання медичної допомоги. Наша електронна система оцінки якості медичної допомоги надає можливість в реальному часі проводити експертизу медичної допомоги за даними первинної медичної документації з можливістю прийняття сучасних управлінських рішень.

 

У Вас є питання стосовно якості медичної послуги або обслуговування? Дзвоніть нам за телефонами: (057) 700-33-03, 050-403-39-03.

 

 

 Ми гарантуємо оперативний зворотній зв’язок і задоволення Ваших потреб, оскільки в медичному центрі «Еввіва» - ПАЦІЄНТ ПОНАД УСЕ!

 

 Ми прагнемо робити все можливе для того, щоб надавати Вами медичні послуги найвищої якості.

 

 Ми зацікавлені у постійному вдосконаленні рівня медичного сервісу. Для цього нам важливо знати Вашу думку. Будемо вдячні, якщо Ви направите відгук, побажання або коментар про нашу роботу.

 

 

Стандарти якості

 

МЦ «Еввіва» одним із перших серед приватних медичних установ України отримав Сертифікат медичного центру вищої категорії (№ 12926), а також Сертифікат відповідності стандартам DSTU ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008),який буд неодноразово підтверджений у рамках наглядових аудиторів відповідно до сучасних вимог.

 

НАШІ КОНТАКТИ

0-800-501-003

057 – 700-33-03

050-403-39-03

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.